More Website Templates at TemplateMonster.com!

O Firmie

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Wyszkowską firmą. Istniejemy na rynku od wielu lat. Obszar naszej działalności to miasto Wyszków oraz okolice.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien, drzwi, rolet, bram garażowych. W naszej ofercie posiadamy najnowocześniejszą stolarkę okienną PVC i ALU wykonaną na niemieckich profilach pięcio i sześcio-komorowych, przeznaczoną dla budownictwa wielorodzinnego, jak również stolarkę okienną do budynków jednorodzinnych, włącznie ze stolarką pasywną, która umożliwia zastosowanie w tzw. " PASYWNYCH DOMACH ". Zapewniamy montaż stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej najbardziej uznanych producentów takich jak: Porta, DRE, KMT i Centurion. Nasze bramy garażowe pochodzą od sprawdzonych i najlepszych na rynku producentów takich jak Wiśniowski oraz Hormann. Umożliwiamy szeroki wybór akcesoriów do wystroju i wykończenia wnętrz, takich jak roletki materiałowe, plisy, verticale czy żaluzje. Wszystkie polecane przez nas wyroby posiadają wymagane aprobaty techniczne atesty oraz certyfikaty.

 

Gwarancja

Zapewniamy wieloletnią gwarancję oraz obsługę serwisową pogwarancyjną. Prowadzimy sprzedaż za gotówkę i na raty - całość formalności u nas w Biurze Handlowym. Wykonujemy bezpłatne pomiary oraz kosztorysy niezbędne do wykonania usługi.

Promocje

W każdym miesiącu oferujemy Państwu nowe atrakcyjne rabaty na zakup okien pvc, drzwi i rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Ponadto oferujemy atrakcyjne stawki cenowe na montaż produktów zakupionych w naszej firmie.